Namaz Defteri ile kaza namazlarınızı hesaplayarak takip edebilirsiniz!

Namaz Defteri’ne nasıl üye olunur?

1- Namaz Defteri’ne üye olmak için doğru bir mail adresi yazın ve şifre belirleyin veya namaz defteri girişindeki sosyal medya kayıt butonlarından birini kullanarak üye olabilirsiniz.

2- Namaz Defteri’ne girdiğinizde sistem sizi ayarlar sayfasına yönlendirecek. Ayarlar sayfasındaki isim, doğum tarihi ve yer bilgisini eksiksiz olarak girin. Bu bilgiler tamamlanmadan ayarlar sayfası, namaz defteri uygulamasını kullanmanıza izin vermeyecek. Namaz Defteri’nin sağlıklı çalışması için bu bilgilerin doldurulması gerekmektedir.

Namaz Defteri’ni kullanmaya nereden başlamalıyım?

Namaz Defteri uygulamasını kullanmaya Kaza Namazı Hesaplama sayfasına girerek başlayabilirsiniz. Namaz kılamadığınız zaman aralığını seçin hesapla butonuna tıklayarak kaza namazlarını hesaplatın ve hesaplamayı borçlanın böylece kaza namazı takip sayfasına yönlendirilerek kaza namazlarınızı takip etmeye başlayabilirsiz

Namaz kılanlar, namaza başlamayı düşünenler ve kaza namazı borcu olanlar bu servis çok işinize yarayacak.

Namaz defteri nedir?

Namaz Defteri, günlük namaz vakitleri hizmeti veren, kaza namazı kaydınızı tutan ve kaza namazı hesaplaması yapan ücretsiz bir internet servisidir.

Kaza Namazı

Namaz Defteri, kaçırdığınız namazların kaydını kolayca tutmanıza imkân tanır. Kaza namazı takip işlemini yapar. Kaza namazlarınızı kıldıkça kolayca borçtan düşmenize yardımcı olur.

Günlük namaz vakitlerini öğrenin

Seçtiğiniz kişisel ayarlarını kaydeder ve her açtığınızda seçtiğiniz merkezde günün namaz saatlerini gösterir. Esnek yapısı sayasinde sadece il merkezlerinde değil ilçelerde de namaz vakitlerini hesaplayabilir.

Bilgilerinize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz

Hesabınızı kendi bilgisayarınıza yüklemenize gerek yoktur. Tıpkı bir mail hesabı gibi kullanıcı adı ve şifrenizle Dünya'nın her yerinden hesabınıza ulaşabilirsiniz.