Namaz çiçeği Ayşenur ve Gülsena

 • Yazar: İsa Sevgili, Kurucu
 • Kızlarım Ayşenur ve Gülsena Namaz Çiçekleri Kampanyasını tamamladık. Namaz Çiçekleri kampanyasını hazırladığınız için Allah razı olsun!

  1. Gün: o gün geç yattığımız için Gülsena Sabah namazına uyanamadı. Ayşenur kaza etmesine yardımcı oldu. Ayşenur Yatsı namazında, Anne kıldığımız namazları 5 kere kılsak olmaz mı? Dedi. Çok güldük.

  Diğer namazlarını eksiksiz şevkle kıldı.

  2. Gün: Gülsena Sabah namazına kalkmakta biraz zorlandı ama kalktı ve kıldı. Sabah namazına kalkabilmek için daha erken yatalım dedi. Ayşenur O kadar uykuluydu ki bildiği halde sabah namazı tesbihatında Elhamdülillah'tan sonra ne geliyor Anne? diye sordu.

  3. Gün ve 4. Gün: Memlekete gittik. Fakat Kızlarım hiç bir namazı aksatmadan ve kimseye de göstermeden kılmayı başardılar. :)

  5. Gün: Ayşenur da Gülsena da 5 gün boyunca şevkle ve heyecanla namazlarını kıldılar. Gülsena 5 gün Daha devam etmek istediğini söyledi. Ayşenur ise 5gün boyunca aralıksız kıldığı için alıştığını, kılmadığı zaman eksiklik duyacağını, bu yüzden devam etmek istediğini söyledi.

  Kızlarımın sabah namazına kalktıklarında sordukları bir soru vardı "Anne babam sabah namazını kıldı mı ?"; Eşim bizden önce kıldığı için onun kılmadığını zannediyorlarmış meğer...: ) HEPİMİZDE ÇOK MUTLUYUZ