Namaz Çiçeği Kübra

 • Yazar: İsa Sevgili, Kurucu
 • Sevgili Namaz Life

  25.06.2013'te kızım Kübra ve ben başladığımız namaz çiçekleri kampanyamızın sonuna geldik. Bu son bize çok güzel yeniliklerin başlangıcı oldu. Ben Ayşe Yücedağ. İlk günümüze heyecanla başladık. Sabah namazına uyandırmak biraz zor oldu. Kızım daha önceden de benimle beraber namaz kıldığı için abdest almayı ve namazdaki hareketleri biliyordu. Sadece dualar konusunda eksiklikleri vardı.

  Kampanyaya katıldıktan sonra kızım Fatiha Suresi'ni ezberledi. Kevser suresini zaten biliyordu. Tabi duaları ezberlemesinde gittiği Kur'an kursunun da çok faydası oldu.

  Öğle olduktan sonra tekrar beraberce öğle namazımızı kıldık. Bu sure zarfında namazların farz ve sünnet sayılarını öğrettim. İlk gün bütün namazlarımızı düzenli kıldık. İkinci ve üçüncü gününde de bu devam etti.

  Artık ezan okunur okunmaz arkadaşlarının yanından hemen eve gelerek haydi anne namaza demeye başladı. Bu beni çok duygulandırdı. Bu fani ömrümüzde arkamızda hayırlı evlat bırakmak çok önemlidir nede olsa beş günümüzü başarılı bir şekilde tamamladık elhamdülillah ve bu şekilde de devam edeceğiz inşallah.

  Kampanyayı hazırladığınız için teşekkür ederiz. Namaz çiçeği belgemizi evimizin duvarına asmak için sabırsızlanıyoruz. Sevgilerimizle...

  Sevgilerle Kübra Yücedağ in Annesi