Namaz Çiçekleri Etkinliği

 • Yazar: İsa Sevgili, Kurucu
 • Namaz Çiçekleri etkinliğine katılarak siz de çocuğunuzu bir namaz çiçeği olarak onurlandırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki süreçleri dikkatle takip etmek...

  Namaz çiçekleri kampanyasına nasıl katılacağım?

  1. Namaz Çiçekleri Kampanyasına katılmak için aşağıdaki formun örneğinin [ Parantez içlerini değiştirerek] kendinize uygun bilgileri yazın ve bize e-posta gönderin.

  [Parantez içlerini kendinize uygun değiştirin]

  2. Etkinliğe başladıktan sonra her gün çocuğun namaz kılmasını teşvik edip eksiklerini tamamlayın. Geçen beş gün için bir namaz günlüğü tutun. Bu günlükte beş günü dolu dolu anlatın. Çocuklarınız namazı öğrenirken neler hissettiğinizi yazın. Etkinlik bitince bu günlüğü bize yollayın. Biz de bu günlüğü yayınlayalım.

  3. Etkinlik tamamlanınca beş gün tuttuğunuz namaz günlüğünü bize yollayın. Biz namaz etkinliği kutlaması yapacağınız tarihi alınca, sizin çocuğunuz için bir "Namaz Çiçekleri Diploması " Hazırlayarak gönderelim. Bu dosya .jpg formatında olacak. .zip dosyası olarak e-postanıza yollanacaktır. Varsa renkli yazıcıdan yoksa fotoğrafçıdan resmin çıktısı alarak duvarınıza asabilirsiniz. Fotoğraf kağıdı tavsiye ederiz. Hem şık durur hem de uzun süre kullanırsınız.

  4. Çocuğunun diploma ile birlikte çekilmiş bir resmi bize yollayın. Biz de resmi gönderdiğiniz günlüğe ekleyerek sitemizde yayınlayalım. İsterseniz etkinliği daha geniş anlattığınız blog'unuza, space'nize yada web sitenizin ilgili sayfasına günlüğün sonunda link de verebiliriz.